Trzy sposoby walki z przebarwieniami

Promieniowanie słoneczne jest główną przyczyną przebarwień skóry. Stymulują produkcję melaniny. Melanina działa jak naturalny filtr przeciwsłoneczny, chroniąc skórę przed szkodliwymi promieniami UV. Nadmierna ekspozycja na światło słoneczne może zakłócać produkcję melaniny, powodując przebarwienia skóry.

Dlatego dzisiaj porozmawiamy o sekretach doskonalenia skóry twarzy.

Osobom, które jako pierwsze zauważyły ​​ciemną pigmentację, pomogą peelingi z kwasem ferulowym . Mają silne właściwości przeciwutleniające, a to redukuje wolne rodniki i uszkodzenia skóry, takie jak zmarszczki mimiczne i przebarwienia. Kwas ferulowy ma również działanie przeciwzapalne. Skutecznie rozjaśnia przebarwienia, przywraca koloryt skóry i nadaje twarzy naturalną świeżość.

Produkt przeznaczony głównie dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia i nierównomiernym kolorytem.

W przypadku głębszych przebarwień dobrze sprawdza się zabieg o nazwie Cosmelan. Najskuteczniejszy, najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy sposób na pozbycie się plam i piegów. Zabieg Cosmelan stosowany jest również jako zabieg odmładzający. Oprócz wyrównania kolorytu skóry Cosmelan intensywnie stymuluje również odnowę kolagenu. Zabieg wykonywany jest dwuetapowo w gabinecie lekarskim lub w domu.

Brązową pigmentację można usunąć za pomocą terapii laserowej. Brązowa pigmentacja jest spowodowana przewlekłą ekspozycją skóry na światło słoneczne.

Tego typu przebarwienia skóry to katastrofa dla wielu kobiet po 30 roku życia. Opcje leczenia dobierane są indywidualnie podczas wizyty u lekarza. Potrafią skutecznie zlikwidować nawet przebarwienia skóry, które pojawiły się wiele lat temu.